Відгуки про компанію Гуртівня рукоділля та декору "Т.Р.О.Н"
- Партнер
Дякую "Скарбничці" за оперативну та якісну роботу. Замовляла бісер, замовленням задоволена: якість товару та обслуговування на високому рівні. Приємно) Так тримати й надалі!
- Покупець
заказувала бісер,якість гарна і прийшло замовлення за 2дні!!!!
- Наталія М.
Попросила схемку к картине "Дружба народов" - не отказали, а даже предложили разработать схему в других вариантах. Все оперативно выслали электронной почтой.
